Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Pupy

Leśniczy Andrzej Piaszczyk
(89) 622 50 18; kom. 602-370-046

Niedźwiedzi Kąt 2

12-150 Spychowo

 

Podleśniczy Adam Jażdżewski

tel. kom. 664-720-821

 

Podleśniczy Dariusz Żarczyński

tel. kom. 795-127-384

Leśnictwo Kolonia

Leśniczy Alicja Bartnik-Krzyśków
(89) 622 65 79; kom. 602-306-046

Kolonia 55

12-140 Świętajno

 

Podleśniczy Krzysztof Szewczyk

tel. kom. 602-430-026

Leśnictwo Niedźwiedzi Kąt

Leśniczy Waldemar Gołaszewski
kom. 602-397-659

Niedźwiedzi Kąt 1

12-150 Spychowo

 

Podleśniczy Maksymilian Mieszała

tel. kom. 602-430-036

Leśnictwo Brzozówka

Leśniczy Krzysztof Jabłoński
(89) 622 60 32; kom. 600-927-283

Długi Borek 67

12-140 Świętajno

 

Podleśniczy Edyta Zając

tel. kom. 602-180-206

Leśnictwo Pieck

Leśniczy Rafał Cieślik
(89) 742 03 08; kom. 784-678-974

Zyzdrojowy Pieck 1

11-710 Piecki

 

Podleśniczy Danuta Kaźmierczak

tel. kom. 602-395-166

Leśnictwo Powałczyn

Leśniczy Marcin Szypowski
(89) 622 60 39; kom. 606-839-219

Kolonia 116

12-140 Świętajno

 

Podleśniczy Kazimierz Polak

tel. kom. 600-251-094

 

Podleśniczy Bartosz Karczmarski

tel.kom. 530-390-605

 

Leśnictwo Strużki

Leśniczy Aleksander Adamski
(89) 622 65 91; kom. 530-822-048

Piasutno 132

12-140 Świętajno

 

Podleśniczy Zdzisław Lipka

tel. kom. 602-703-906

 

Podleśniczy Tomasz Chojnicki

tel. kom. 602-620-806

Leśnictwo Kobiel

Leśniczy Roman Brodzik
(89) 622 60 18; kom. 602-396-846

Piasutno 110

12-140 Świętajno

 

Podleśniczy Marek Celiński

tel. kom. 608-054-715

 

Podleśniczy Gabriela Ulewicz

tel. kom. 530-416-761

Leśnictwo Czajki

Leśniczy Wiesław Zygmunt
(89) 622 60 30; kom. 602-396-863

ul. Leśna 26

12-140 Świętajno

 

Podleśniczy Krzysztof Celiński

tel. kom. 602-396-854

Leśnictwo Faryny

Leśniczy Mieczysław Kalinowski
(89) 722 67 41; kom. 600-926-877

Faryny 109

12-114 Rozogi

 

Podleśniczy Wiesław Drozd

tel. kom. 602-601-026

Leśnictwo Kokoszka

Leśniczy Krzysztof Gibert
(89) 722 67 55; kom. 600-929-251

Faryny 25

12-114 Rozogi

 

Podleśniczy Radosław Nadolny

tel. kom. 664-720-813

 

Podleśniczy Marcin Gazałka

tel. kom. 600-931-221

 

Podleśniczy Urszula Dyl-Nadolna

tel. kom. 668-642-745

Leśnictwo Spaliny

Leśniczy Krzysztof Kilijański
(89) 722 65 77; kom. 600-928-179

Spaliny Wielkie 1

12-114 Rozogi

 

Podleśniczy Mirosław Turek

tel. kom. 602-314-362

Leśnictwo Kopytko

Leśniczy Andrzej Janowicz
(89) 722 64 58; kom. 602-394-762

Występ 75

12-114 Rozogi

 

Podleśniczy Jarosław Żarnoch

tel. kom. 602-314-485

 

Podleśniczy Tadeusz Krzemiński

tel. kom. 602-395-229

Leśnictwo Klon

Leśniczy Stanisław Zapadka
(89) 722 63 25; kom. 602-394-378

Klon 114

12-114 Rozogi

 

Podleśniczy Roman Doroszko 

tel. kom. 602-314-952

Szkółka leśna Piasutno i Pole biwakowe Powałczyn

Leśniczy Roman Brodzik
(89) 622 65 92; kom. 530-822-048

Piasutno 111

12-140 Świętajno